Dostęp dla członków oddziału

Zarząd oddziału

     

Władze Oddziału 0326 Toruń    2019 - 2022

Zarząd Oddziału

Prezes Zarządu                   - Andrzej Prądzyński

Wiceprezes d/s Gospodarczych     - Henryk Bauk

Wiceprezes d/s Finansowych       - Jerzy Komorowski

Wiceprezes d/s Organizacji Lotów - Tomasz Rumiński 

Sekretarz Zarządu                - Krzysztof Słomski

Członek Zarządu                  - Jan Ciborski

Członek Zarządu                  - Tadeusz Gajdziński

Członek Zarządu                  - Michał Lewandowski

Członek Zarządu                  - Marceli Sulecki

 

Oddziałowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący            - Zbigniew Dolega

Zastępca Przewodniczącego - Henryk Majszak

Sekretarz                 - Janusz Błoński

Członek                   - Czesław Skonieczka

Członek                   - Robert Ząbik


Oddziałowa Komisja Dyscyplinarna

Przewodniczacy            - Jan Baran

Zastępca Przewodniczacego - Agnieszka Tołkaczewska

Sekretarz                 - Zdzisław Zarembski 

Członek                   - Tadeusz Januszewski

Członek                   - Zbigniew Kurij


Delegaci na Walne Zebranie Okręgowe

  1. Bauk Henryk         - sekcja  9 Podgórz Południe 
  2. Błoński Janusz      - sekcja 50 Lubicz
  3. Buchalski Tomasz    - sekcja  9 Podgórz Południe
  4. Ciborski Jan        - sekcja 50 Lubicz
  5. Dolega Adam         - sekcja 50 Lubicz
  6. Gajdziński Tadeusz  - sekcja  9 Podgórz Południe
  7. Januszewski Tadeusz - sekcja 53 Wrzos
  8. Jędrzejewski Józef  - sekcja  4 Podgórz
  9. Komorowski Jerzy    - sekcja 50 Lubicz
  10. Lewandowski Michał  - sekcja  4 Podgórz
  11. Majszak Henryk      - sekcja 50 Lubicz
  12. Prądzyński Andrzej  - sekcja 50 Lubicz
  13. Rumiński Tomasz     - sekcja 50 Lubicz
  14. Sulecki Marceli     - sekcja 23 Toruń


Delegaci na Walne Zebranie Oddziałowe

  • Sekcja 4 Podgórz
  1. Jędrzejewski Józef
  2. Lewandowski Michał
  3. Lewandowski Zbigniew
  4. Witczak Zbigniew
  5. Ziętek Eugeniusz
  • Sekcja 6 Zławieś Wielka
  1. Holc Janusz
  2. Krystosiak Czesław
  3. Krystosiak Jerzy
  4. Krystosiak Mirosław
  5. Przysucha Janusz
  • Sekcja 8 Winnica
  1. Mądraszewski Jerzy
  2. Michalski Łukasz
  3. Ruszyński Andrzej
  • Sekcja 9 Podgórz Południe
  1. Bauk Henryk
  2. Buchalski Tomasz
  3. Gajdziński Tadeusz
  4. Gożdziecki Krzysztof
  5. Kuligowski Dariusz
  6. Kurij Zbigniew
  7. Szupryczyński Czesław
  • Sekcja 23 Toruń
  1. Juchciński Józef
  2. Słomski Krzysztof
  3. Sulecki Marceli
  4. Zarembski Zdzisław
  • Sekcja 50 Lubicz
  1. Baran Jan
  2. Błoński Janusz
  3. Ciborski Jan
  4. Dolega Adam
  5. Dolega Zbigniew
  6. Kaczmarek Maciej
  7. Kołek Karol
  8. Komorowski Jerzy
  9. Majszak Henryk
  10. Prądzyński Andrzej
  11. Rumiński Tomasz
  12. Skonieczka Czesław
  13. Ząbik Robert

  

  • Sekcja 53 Wrzos
  1. Januszewski Tadeusz
  2. Tołkaczewska Agnieszka
  3. Zatorski Jarosław

  

Władze Oddziału 2015 -2018

Zarząd Oddziału

PREZES ODDZIAŁU    -  Andrzej Prądzyński  tel.694 442 057

Viceprezes d/s Gospodarczych     - Henryk Majszak tel.504 042 258  

Viceperzes d/s Finansowych       - Jerzy Komorowski tel.607 242 123

Viceprezes d/s Organizacji Lotów - Adam Dolega tel.603 267 679  

Sekretarz                        - Tomasz Kosobucki tel.886 286 251

Członkowie Zarządu               - Mirosław Krystosiak

                                 - Jan Ruciński

                                 - Marceki Sulecki

                                 - Eugeniusz Ziętek

Oddziałowa Komisja Rewizyjna             

                                        -Zbigniew Dolega      - przewodniczący

                                        - Józef Jędrzejewski   - v-ce przewodniczący

                                        - Chojnicki Dariusz     - sekretarz

                                        - Ryszard  Zambrzycki

                                        - Grzegorz Chyliński

Oddziałowa Komisja Dyscyplinarna      

                                        - Kazimierz Karbowski  -przewodniczący

                                        - Maciej Kaczmarek      -v-ce przewodniczący

                                        - Karol Kołek               - sekretarz   

                                        - Janusz Błoński

                                        - Zbigniew Lewandowski