Dostęp dla członków oddziału

Wykaz członków

L.p. Nazwisko i imię Sekcja
1. Branicki Mieczysław Sekcja nr 4 - Podgórz
2. Cackowski Jan Sekcja nr 4 - Podgórz
3. Celmer Rafał Sekcja nr 4 - Podgórz
4. Chyliński Grzegorz Sekcja nr 4 - Podgórz
5. Cierzniewski Dariusz Sekcja nr 4 - Podgórz
6. Fryza Eweliusz Sekcja nr 4 - Podgórz
7. Iwaszkiewicz Jan Sekcja nr 4 - Podgórz
8. Iwicki Henryk Sekcja nr 4 - Podgórz
9. Jędrzejewski Józef Sekcja nr 4 - Podgórz
10. Jędrzejewski Wacław Sekcja nr 4 - Podgórz
11. Kolasiński Jerzy Sekcja nr 4 - Podgórz
12. Kosobucki Tomasz Sekcja nr 4 - Podgórz
13. Koszykowski Janusz Sekcja nr 4 - Podgórz
14. Lewandowski Michał Sekcja nr 4 - Podgórz
15. Lewandowski Zbigniew Sekcja nr 4 - Podgórz
16. Lisiecki Artur Sekcja nr 4 - Podgórz
17. Malisa Mieczysław Sekcja nr 4 - Podgórz
18. Martko Sławomir Sekcja nr 4 - Podgórz
19. Papke Ryszard Sekcja nr 4 - Podgórz
20. Porowiński Henryk Sekcja nr 4 - Podgórz
21. Prusakowski Kazimierz Sekcja nr 4 - Podgórz
22. Rogowski Tadeusz Sekcja nr 4 - Podgórz
23. Szpeja Jan Sekcja nr 4 - Podgórz
24. Wiśniewski Mariusz Sekcja nr 4 - Podgórz
25. Witczak Zbigniew Sekcja nr 4 - Podgórz
26. Witkowski Paweł Sekcja nr 4 - Podgórz
27. Woliński Edmund Sekcja nr 4 - Podgórz
28. Zawół Dariusz Sekcja nr 4 - Podgórz
29. Zieliński Benon Sekcja nr 4 - Podgórz
30. Ziętek Eugeniusz Sekcja nr 4 - Podgórz
31. Akułowicz Sławomir Sekcja nr 23 - Toruń
32. Gromelski Stanisław Sekcja nr 23 - Toruń
33. Izdebski Ryszard Sekcja nr 23 - Toruń
34. Jabłoński Piotr Sekcja nr 23 - Toruń
35. Jankowski Stanisław Sekcja nr 23 - Toruń
36. Juchciński Józef Sekcja nr 23 - Toruń
37. Juras Józef Sekcja nr 23 - Toruń
38. Łeński Marian Sekcja nr 23 - Toruń
39. Majewski Stefan Sekcja nr 23 - Toruń
40. Olszak Jan Sekcja nr 23 - Toruń
41. Osmański Tadeusz Sekcja nr 23 - Toruń
42. Słomski Krzysztof Sekcja nr 23 - Toruń
43. Sulecki Marceli Sekcja nr 23 - Toruń
44. Szczepański Bernard Sekcja nr 23 - Toruń
45. Szczepański Piotr Sekcja nr 23 - Toruń
46. Szeląg Dominik Sekcja nr 23 - Toruń
47. Szmigiel Wiesław Sekcja nr 23 - Toruń
48. Zarembski Zdzisław Sekcja nr 23 - Toruń
49. Baran Jan Sekcja nr 50 - Lubicz
50. Betke Kazimierz Sekcja nr 50 - Lubicz
51. Błaszkiewicz Zbigniew Sekcja nr 50 - Lubicz
52. Błonski Janusz Sekcja nr 50 - Lubicz
53. Bocianowski Jerzy Sekcja nr 50 - Lubicz
54. Borkowski Paweł Sekcja nr 50 - Lubicz
55. Chojnacki Mariusz Sekcja nr 50 - Lubicz
56. Chojnicki Dariusz Sekcja nr 50 - Lubicz
57. Ciborski Jan Sekcja nr 50 - Lubicz
58. Cichowski Jarosław Sekcja nr 50 - Lubicz
59. Ciepliński Piotr Sekcja nr 50 - Lubicz
60. Dobrzeniecki Wojciech Sekcja nr 50 - Lubicz
61. Dolega Adam Sekcja nr 50 - Lubicz
62. Dolega Zbigniew Sekcja nr 50 - Lubicz
63. Drozdowska Katarzyna Sekcja nr 50 - Lubicz
64. Drozdowski Janusz Sekcja nr 50 - Lubicz
65. Gałek Andrzej Sekcja nr 50 - Lubicz
66. Gerc Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
67. Godzina Mirosław Sekcja nr 50 - Lubicz
68. Golał Marian Sekcja nr 50 - Lubicz
69. Górski Grzegorz Sekcja nr 50 - Lubicz
70. Grochulski Andrzej Sekcja nr 50 - Lubicz
71. Gutowski Andrzej Sekcja nr 50 - Lubicz
72. Gutowski Mariusz Sekcja nr 50 - Lubicz
73. Jóźwiak Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
74. Kaczmarek Maciej Sekcja nr 50 - Lubicz
75. Kamiński Zbigniew Sekcja nr 50 - Lubicz
76. Klimza Marcin Sekcja nr 50 - Lubicz
77. Kocinski Radoslaw Sekcja nr 50 - Lubicz
78. Kołek Karol Sekcja nr 50 - Lubicz
79. Komorowski Jerzy Sekcja nr 50 - Lubicz
80. Kwiatkowski Józef Sekcja nr 50 - Lubicz
81. Lewandowski Slawomir Sekcja nr 50 - Lubicz
82. Majchrzak Wojciech Sekcja nr 50 - Lubicz
83. Majszak Henryk Sekcja nr 50 - Lubicz
84. Makowski Piotr Sekcja nr 50 - Lubicz
85. Martewicz Benedykt Sekcja nr 50 - Lubicz
86. Martewicz Marek Sekcja nr 50 - Lubicz
87. Mytlewski Gabriel Sekcja nr 50 - Lubicz
88. Nadachewicz Sławomir Sekcja nr 50 - Lubicz
89. Nadolski Przemysław Sekcja nr 50 - Lubicz
90. Orłowski Stanisław Sekcja nr 50 - Lubicz
91. Piekalski Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
92. Pietras Krzysztof Sekcja nr 50 - Lubicz
93. Piotrowski Wiesław Sekcja nr 50 - Lubicz
94. Prądzyński Andrzej Sekcja nr 50 - Lubicz
95. Prądzyński Mariusz Sekcja nr 50 - Lubicz
96. Przech Eugeniusz Sekcja nr 50 - Lubicz
97. Radecki Mateusz Sekcja nr 50 - Lubicz
98. Rafiński Bartłomiej Sekcja nr 50 - Lubicz
99. Rudewicz Józef Sekcja nr 50 - Lubicz
100. Rumiński Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
101. Skonieczka Czesław Sekcja nr 50 - Lubicz
102. Śliwiński Mariusz Sekcja nr 50 - Lubicz
103. SŁupczewski Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
104. Szczypinski Piotr Sekcja nr 50 - Lubicz
105. Sztalmirski Sławomir Sekcja nr 50 - Lubicz
106. Szupryciński Łukasz Sekcja nr 50 - Lubicz
107. Tokarski Daniel Sekcja nr 50 - Lubicz
108. Warnel Oskar Sekcja nr 50 - Lubicz
109. Wieczyński Tomasz Sekcja nr 50 - Lubicz
110. Witkowski Kazimierz Sekcja nr 50 - Lubicz
111. Witkowski Piotr Sekcja nr 50 - Lubicz
112. Wojciuk Waldemar Sekcja nr 50 - Lubicz
113. Wojciuk Wioletta Sekcja nr 50 - Lubicz
114. Wolf Jerzy Sekcja nr 50 - Lubicz
115. Wrześniewski Jarosław Sekcja nr 50 - Lubicz
116. Ząbik Robert Sekcja nr 50 - Lubicz
117. Zabłotny Janusz Sekcja nr 50 - Lubicz
118. Zambrzycki Ryszard Sekcja nr 50 - Lubicz
119. Zduński Marian Sekcja nr 50 - Lubicz
120. Zydor Paweł Sekcja nr 50 - Lubicz
121. Baliński Józef Sekcja nr 53 - Wrzos
122. Brenda Stanisław Sekcja nr 53 - Wrzos
123. Czerniejewski Tomasz Sekcja nr 53 - Wrzos
124. Foltyn Wiesław Sekcja nr 53 - Wrzos
125. Gołkowski Ryszard Sekcja nr 53 - Wrzos
126. Górski Wiesław Sekcja nr 53 - Wrzos
127. Januszewski Tadeusz Sekcja nr 53 - Wrzos
128. Łacheciński Andrzej Sekcja nr 53 - Wrzos
129. Pluskota Mirosław Sekcja nr 53 - Wrzos
130. Popławski Zdzisław Sekcja nr 53 - Wrzos
131. Prokopenko Grzegorz Sekcja nr 53 - Wrzos
132. Ruciński Jan Sekcja nr 53 - Wrzos
133. Rzeźniak Mariusz Sekcja nr 53 - Wrzos
134. Tołkaczewska Agnieszka Sekcja nr 53 - Wrzos
135. Wróblewski Marek Sekcja nr 53 - Wrzos
136. Zatorski Jaroslaw Sekcja nr 53 - Wrzos
137. Barczykowski Lech Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
138. Bida Jacek Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
139. Bober Leszek Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
140. Boniecki Janusz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
141. Boniecki Józef Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
142. Derkowski Henryk Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
143. Dwojak Mirosław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
144. Dwojak Sebastian Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
145. Holc Janusz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
146. Jabłoński Mariusz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
147. Klima Damian Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
148. Krystosiak Czesław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
149. Krystosiak Jerzy Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
150. Krystosiak Mirosław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
151. Krystosiak Stanisław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
152. Łuczak Mariusz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
153. Markowski Jarosław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
154. Markowski Waldemar Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
155. Marszal Grzegorz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
156. Michalski Michał Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
157. Płachecki Mirosław Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
158. Przysucha Janusz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
159. Sawicki Maciej Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
160. Tomala Piotr Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
161. Trędowicz Tomasz Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
162. Wiciński Maciej Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
163. Witkowski Piotr Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
164. Wożniak Krzysztof Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
165. Zamiatowski Roman Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
166. Żbikowski Edward Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
167. Zyska Wojciech Sekcja nr 6 - Zła Wieś W.
168. Dróżyński Dariusz Sekcja nr 7 - Łysomice
169. Kurzynowski Jan Sekcja nr 7 - Łysomice
170. Siemiński Mariusz Sekcja nr 7 - Łysomice
171. Ciuruś Paweł Sekcja nr 8 - Winnica
172. Gawroński Zenon Sekcja nr 8 - Winnica
173. Kowalski Grzegorz Sekcja nr 8 - Winnica
174. Kowalski Włodzimierz Sekcja nr 8 - Winnica
175. Lewandowski Ryszard Sekcja nr 8 - Winnica
176. Machaciński Marian Sekcja nr 8 - Winnica
177. Mądraszewski Jerzy Sekcja nr 8 - Winnica
178. Magdziarek Jan Sekcja nr 8 - Winnica
179. Michalski Łukasz Sekcja nr 8 - Winnica
180. Olewski Roman Sekcja nr 8 - Winnica
181. Ruszyński Andrzej Sekcja nr 8 - Winnica
182. Wend Mirosław Sekcja nr 8 - Winnica
183. Bauk Barbara Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
184. Bauk Henryk Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
185. Buchalski Tomasz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
186. Ciszewski Cezary Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
187. Gajdziński Tadeusz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
188. Goździecki Henryk Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
189. Goździecki Krzysztof Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
190. Goździecki Tomasz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
191. Grochalski Karol Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
192. Kaczmarek Piotr Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
193. Kiliński Dariusz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
194. Kościelecki Zdzisław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
195. Królak Radosław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
196. Krzyżanowski Marek Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
197. Kudliński Piotr Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
198. Kujawa Zbigniew Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
199. Kuligowski Dariusz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
200. Kulpa Jan Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
201. Kulpa Paweł Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
202. Kulpa Stanisław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
203. Kurij Zbigniew Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
204. Marcinowicz Krzysztof Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
205. Marcinowicz Stanisław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
206. Matuszak Edward Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
207. Niemczyk Edward Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
208. Niemczyk Krzysztof Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
209. Okulski Jan Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
210. Pacek Lech Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
211. Paczkowski Benedykt Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
212. Paczkowski Mirosław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
213. Pawlak Hieronim Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
214. Pietrzak Andrzej Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
215. Polatowski Jan Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
216. Ryszewski Sławomir Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
217. Staszyński Jan Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
218. Szupryczyński Czesław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
219. Wegnerowski Tomasz Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
220. Witkowski Jarosław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
221. Witkowski Michał Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
222. Wypijewski Piotr Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
223. Zupa Andrzej Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe
224. Żywica Mirosław Sekcja Nr.9 Podgórz-Południe